• Strony www Styl-parkiet.pl

  Strony www Styl-parkiet.pl

  Strony www Styl-parkiet.pl

 • Strony www Profimmer.pl

  Strony www Profimmer.pl

  Strony www Profimmer.pl

 • Strony www Autoserwis-pabianice.pl

  Strony www Autoserwis-pabianice.pl

  Strony www Autoserwis-pabianice.pl

 • Strony www Dachy-zrbzawadzki.pl

  Strony www Dachy-zrbzawadzki.pl

  Strony www Dachy-zrbzawadzki.pl

 • Strony www Kroldachow.eu

  Strony www Kroldachow.eu

  Strony www Kroldachow.eu

Pozycjonowanie stron Łódź

1. Co to jest pozycjonowanie?
Pozycjonowanie to usługa, na którą składa się wiele czynności mających na celu uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce na hasła, których najczęściej szukają klienci poszukujący danego produktu czy usługi. Na przykład autoserwis z Pabianic powinien pozycjonować stronę na hasło autoserwis Pabianice, mechanik Pabianice i tym podobne, gdyż na takie hasła potencjalny klient będzie szukał oferowanych przez wspomniany autoserwis usług.

2. Dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?
Jak dowodzą badania przeprowadzone przez firmę Net Track, w Polsce jest ponad 17 milionów internautów, z których ponad 90 procent korzysta z wyszukiwarki Google szukając produktów i usług. W obliczu tak powszechnego dostępu do Internetu i ogromnej liczby potencjalnych klientów, których możemy zdobyć za pomocą wyszukiwarki Google, ważne jest aby każdy posiadacz strony www znajdował się na wysokich pozycjach na najczęściej wyszukiwane w danej branży hasła.

3. Jak dobrze dobrać hasła do pozycjonowania?
Bardzo ważnym elementem pozycjonowania i pierwszą czynnością, którą musimy wykonać jest dobranie odpowiednich haseł (tzw. słów kluczowych) na które będziemy pozycjonować stronę. Jeśli wybierzemy hasła mało popularne, to będziemy mieć małą liczbę odwiedzin strony, co nie przełoży się na zwiększenie zysków firmy. Jeśli natomiast wybierzemy hasło zbyt ogólne, czy też bardzo konkurencyjne, na którą pozycjonują się setki firm, koszty pozycjonowania będą bardzo wysokie, co może okazać się nieopłacalne. Jeśli nie wiesz jak dobrać odpowiednie hasła do pozycjonowania, służymy bezpłatną fachową pomocą.

4. Optymalizacja strony a skuteczne pozycjonowanie
Optymalizacja strony jest drugim bardzo ważnym elementem mającym wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce. Skuteczna optymalizacja na wybrane hasła może w znacznym stopniu pomóc nam w uzyskaniu wysokich pozycji, natomiast brak optymalizacji może wydłużyć czas oczekiwania na efekty. Zlecając nam pozycjonowanie strony optymalizację strony i wszelką pomoc w dostosowaniu jej do aktualnych wytycznych Google otrzymasz za darmo.

5. Efekty pozycjonowania a ponoszone koszty
Decydując się na pozycjonowanie strony z Numer Jeden nie ponosisz żadnych kosztów początkowych. Jak wspomnieliśmy wcześniej, zarówno pomoc w wybraniu haseł do pozycjonowania jak i optymalizację strony otrzymujesz za darmo. Jeśli chodzi o dalszy proces pozycjonowania to preferujemy model rozliczenia za efekty, czyli klient płaci tylko i wyłącznie w momencie gdy jego strona znajduje się na określonej w umowie pozycji w Google, dzięki czemu widoczne jest czarno na białym za co jest ujszczana dana opłata.

6. Przejrzyste raporty wyników
Kolejnym plusem współpracy z nami są przejrzyste wykresy przedstawiające pozycje danego hasła w danym okresie czasu. Dzięki profesjonalnemu narzędziu automatycznie zliczającemu codzienną pozycję Państwa strony na pozycjonowane hasła, mamy możliwość przesłania comiesięcznych raportów, które w czytelny sposób przedstawiają to jakie wyniki dotychczas uzyskaliśmy.

Jeśli macie dość niskich pozycji i chcecie zwiększyć zyski Państwa firmy, zachęcamy do wybrania pozycjonowania stron z Numer Jeden. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego.